Jarní balíček pro nové začátky...

jako dárek ode mě máte nyní poštovné zdarma.

Blíží se jaro, nesoucí v sobě energii nových začátků, zrození a růstu i naděje...

uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

 

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tyto knihy plné inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž se stanou vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké.

 

Balzám pro duši...

v lékárně totiž žádnou mast na duši nekoupíteona péči potřebuje.

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Chcete mít po ruce něco inspirativního, k čemu se dá vracet?

Máte už svou knihu pro chvíle pohody připravenou?

Máte rádi autentické příběhy, u kterých se zasmějete i zaslzíte?

Stojíte na životní křižovatce a hodila by se vám inspirace?

Hodil by se vám  balzám pro duši?

V tom případě čeká JARNÍ BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY právě na vás!

 

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jarní balíček s energií nových začátků

Již několik let inspiruji a podporuji (nejen) ženy na jejich cestě k životním změnám...

mé knihy za tu dobu odcestovaly k téměř 14 000 čtenářů.

Mám z toho velikou radost, dostávám od vás krásné reakce a tak vím, že knihy plní záměr, se kterým jsem je vyslala do světa...

UKÁZAT VÁM, ŽE ŽIVOT MŮŽEME MÍSTO PŘEŽÍVÁNÍ DOOPRAVDY PROŽÍVAT

Když procházíme obdobím životních změn, nebývá to jednoduché a můžeme si připadat osamělí . Ve svém "novém životě" bychom rádi byli spokojení a šťastní. Cesta k tomuto cíli může být ovšem docela dlouhá a trnitá. Jdeme a jdeme a cesta před námi je pořád v mlze a konec v nedohlednu...

Moc dobře to znám, protože jsem si tím sama prošla.

Zpočátku se mi zdálo, že se můj život rozpadl na milión kousků, které už nikdy nepůjdou slepit dohromady . Cestou jsem ovšem zjistila tohle ... když se náš život obrátí vzhůru nohama, může to být příležitost uvidět svět z jiné perspektivy.

Posbírala jsem tedy střípky a vytvořila z nich mozaiku mého nového života  - a moc ráda bych vás inspirovala, abyste si i vy vytvořili svou vlastní životní mozaiku...

 

A PRÁVĚ PROTO VZNIKL TENHLE JARNÍ BALÍČEK s energií nových začátků ...

nyní jako dárek ode mě máte poštovné ZDARMA 🙂 

knihy POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí

RESTART - jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky...

Prvním krokem ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde jste...

POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí...

Máte trápení na těle i na duši?
Tušíte, že to spolu souvisí, ale netušíte, co s tím? Před pár lety jsem na tom byla úplně stejně…
Kniha o tom, co nám prostřednictvím těla vzkazuje naše duše.

Knihu můžete mít i v elektronické podobě -stačí kliknout na tlačítko 🙂

 CENA knihy je 350 Kč

 

RESTART - jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky...

Deník jedné docela obyčejné ženy.
Ta se jednoho dne rozhodne obrátit svůj život vzhůru nohama a vrhne se do toho po hlavě…Kniha o tom, že v každém okamžiku našeho života je možné otočit list a začít úplně novou kapitolu.

Knihu můžete mít i v elektronické podobě -stačí kliknout na tlačítko 🙂

 CENA knihy je 290 Kč

 

A proč zrovna Jarní balíček s energií nových začátků?

Jaro je podle mne jedním z nejlepších období, kdy se pustit do životních změn.

Samozřejmě jakoukoliv změnu můžeme začít kdykoliv... jen jaro je díky svým energiím v koloběhu roku dobou, kdy jsme podporováni nejsilnějšími energiemi zrození, růstu, nových začátků, radosti, lásky a světla. Stejně tak, jako se díky těmto energiím probouzí po zimním spánku vše v přírodě, může se i v nás narodit něco nového. Můžeme zasadit semínka změn, s láskou a trpělivostí o ně pečovat, aby mohla vyrůst v něco nového, krásného a silného.

Něco, co naplní náš život radostí, láskou a světlem

Dostávám krásné zprávy ke knize Restart... tady máte jednu z nich, s laskavým svolením čtenářky 🙂

\"Dobrý den, nemůžu si pomoct a musím vám napsat... dostala se mi do ruky vaše kniha RESTART a nemůžu uvěřit tomu, co čtu. Až do minulého týdne jsem si myslela, že jsem jiná, divná, mimozemšťan... že na světě není nikdo jako já. Teď už vím, že to tak není. To, co píšete ve své knize, je moje nitro, moje myšlenky, názory, častá rozpoložení - je to neskutečné! Vaši knihu doslova hltám a jsem ráda, že jsem si ji koupila. \" 

Blíží se jaro, nesoucí v sobě energii nových začátků, zrození a růstu i naděje...

uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

 

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tyto knihy plné inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž se stanou vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké.

 

Jako dárek na cestu můžete nyní ode mne získat balíček knih s poštovným zdarma.

"Vyžaduje to úsilí nenechat se pronásledovat tím, co nebude, ale raději být vděčný za to, co bylo a je. Nebe je všude..."

Jandy Nelson

Cena balíčku je 640 Kč, poštovné ve výši 99 Kč máte nyní ode mne jako dárek zdarma  

Mám ohromnou radost, že každá z knih má již více než 7 000 čtenářů a z jejich reakcí vím, že mnozí se díky nim rozhodli pro velkou životní změnu.

Já věřím, že nikdy není pozdě začít dělat v životě změny. Zkoušejme hledat třeba i jen maličkosti, které nám budou do života přinášet radost, lásku a světlo.

Pokud dlouhodobě nejsme v životě spokojení, vždy nakonec pocítíme následky na duši i na těle.

NEČEKEJTE, AŽ SE TO STANE!

 

Potřebuji Jarní balíček s energií nových začátků!

Vyplňte objednávkový formulář níže a klikněte na odeslat.

Potom už jen očekávejte váš JARNÍ BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY - najdete v něm knihy POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... a RESTART 

Knihy dorazí cca do týdne - prosím o trpělivost 🙂 

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců. Vytvořila jsem zápisník DENÍK VDĚČNOSTI a pomáhala na svět NEKONEČNÉMU PLÁNOVAČIjehož autorkou je moje kamarádka Erika. 

Jsem též zakladatelkou HARMONY - eshopu, který má duši...