RESTART

Jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky...

JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

DENÍK JEDNÉ DOCELA OBYČEJNÉ ŽENY...

Ta se jednoho dne rozhodne obrátit svůj život vzhůru nohama a vrhne se do toho po hlavě.

KNIHA O TOM...

že v každém okamžiku našeho života je možné otočit list a začít úplně novou kapitolu.

RESTART

Je konec srpna roku 2014. V mém životě začíná období, kterému v duchu říkám restart. Čtyřicítka na krku a já stojím úplně na začátku „nového“ života. Můj starý život už neexistuje, zhroutil se jako domeček z karet. Jde o to, že už to prostě dál nešlo…

Rozpadlo se mé dlouholeté manželství. Odstěhovala jsem se do nového bytu. Je docela hezký, jen… není to můj domov, všechno je v něm pro mne neznámé a cizí. Jsem obklopená samými krabicemi. Netuším, kde máme hrníčky na kafe a kam jsem to jenom dala čisté spodní prádlo? Jsem si jistá, že to nejdůležitější jsem nastrkala do jedné jediné… akorát nevím, do které.

Opustila jsem zaměstnání a musím si hledat jinou práci. Nemám tušení, co bych chtěla dělat, co by mne naplňovalo a bavilo. Mám takový neodbytný pocit, že na tom vlastně ani tolik nesejde. Spíš si říkám, jestli najdu takovou práci, abych vše sama dokázala utáhnout.

Zjistila jsem, že lidé, které jsem považovala za přátele, vlastně tak úplně přátelé nejsou. Protože kdyby ano, někdo z nich by se přece zajímal, jak mi je. Jestli zvládám… jestli se nepotřebuji vypovídat. Nebo jen prostě s někým být. Udělali by to, i když by tak úplně nechápali všechna má rozhodnutí… nebo ne?

A tak neběžím radostně vstříc novým zítřkům. Necítím se šťastná a plná energie. Nebudím se s radostí do každého nového rána. Jsem spíš strašlivě unavená a osamělá…

BĚŽNÁ CENA KNIHY JE

 290 Kč + 85 Kč poštovné

CENA EBOOKU JE

200 Kč

 

Z TISKÁRNY PRÁVĚ DORAZILA VÁNOČNÍ ZÁSOBA KNIH 

 A protože čas letí jako voda a Vánoce tu budou co nevidět, už nyní můžete objednávat knihu za vánoční cenu.

190 Kč + 85 Kč poštovné a balné

Jak vlastně kniha vznikla?

RESTART je deník jedné obyčejné ženy, která se rozhodne pro VELKOU ŽIVOTNÍ ZMĚNU.  

Více než dva roky si tahle žena píše deník, protože velké změny nebývají jednoduché a ona je zpočátku docela osamělá - deník se tedy stane jejím velkým přítelem, kterému se může svěřit úplně se vším 

Chtěla by být ve svém novém životě šťastná, zjistí ale, že cesta k tomuhle cíli je docela dlouhá a trnitá... zažívá dny skvělé, dobré, horší a pak i ty doopravdy špatné.

Přiznám se vám, že ta žena jsem já  .

Pokud máte rádi autentické příběhy, pak je  RESTART knihou právě pro vás 🙂 . Věřím, že vám  může být inspirací a nebo třeba jen společníkem na vaší životní cestě  

 

Něco málo o mně

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

Inspiruji a podporuji (nejen) ženy na jejich cestě k životním změnám. 

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Chci inspirovat ostatní k tomu, aby se naučili naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. 

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců.

colorful-1254542_640

Kontakt

JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

E-mail

jaroslavasramkova7@gmail.com

Facebook

Restartuj svůj život