RESTART

Jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky...

JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

DENÍK JEDNÉ DOCELA OBYČEJNÉ ŽENY...

Ta se jednoho dne rozhodne obrátit svůj život vzhůru nohama a vrhne se do toho po hlavě.

KNIHA O TOM...

že v každém okamžiku našeho života je možné otočit list a začít úplně novou kapitolu.

Chcete něco ve svém životě změnit? 

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste.

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tuto knihu plnou inspirace a povzbuzení na každý den.

Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké. 

Jako dárek na cestu můžete nyní ode mne získat celý balíček pro nové začátky s poštovným zdarma.

RESTART

Je konec srpna roku 2014. V mém životě začíná období, kterému v duchu říkám restart. Čtyřicítka na krku a já stojím úplně na začátku „nového“ života. Můj starý život už neexistuje, zhroutil se jako domeček z karet. Jde o to, že už to prostě dál nešlo…

Rozpadlo se mé dlouholeté manželství. Odstěhovala jsem se do nového bytu. Je docela hezký, jen… není to můj domov, všechno je v něm pro mne neznámé a cizí. Jsem obklopená samými krabicemi. Netuším, kde máme hrníčky na kafe a kam jsem to jenom dala čisté spodní prádlo? Jsem si jistá, že to nejdůležitější jsem nastrkala do jedné jediné… akorát nevím, do které.

Opustila jsem zaměstnání a musím si hledat jinou práci. Nemám tušení, co bych chtěla dělat, co by mne naplňovalo a bavilo. Mám takový neodbytný pocit, že na tom vlastně ani tolik nesejde. Spíš si říkám, jestli najdu takovou práci, abych vše sama dokázala utáhnout.

Zjistila jsem, že lidé, které jsem považovala za přátele, vlastně tak úplně přátelé nejsou. Protože kdyby ano, někdo z nich by se přece zajímal, jak mi je. Jestli zvládám… jestli se nepotřebuji vypovídat. Nebo jen prostě s někým být. Udělali by to, i když by tak úplně nechápali všechna má rozhodnutí… nebo ne?

A tak neběžím radostně vstříc novým zítřkům. Necítím se šťastná a plná energie. Nebudím se s radostí do každého nového rána. Jsem spíš strašlivě unavená a osamělá…

\"\"

  CENA TIŠTĚNÉ KNIHY

333 Kč

CENA EBOOKU 

250 Kč

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

\"\"

 

NENÍ NÁHODA, ŽE ČTETE  TYHLE ŘÁDKY PRÁVĚ TEĎ...

 

NIKDY NENÍ POZDĚ a právě tenhle okamžik je skvělá příležitost pro nové začátky.

 

Cesta k životním změnám - pokud cítíte, že to potřebujete - pro vás může začít v jakémkoliv okamžiku vašeho života!

 

Již téměř 7000 žen se na tuto cestu vydalo... pokud ti tvá duše teď šeptá ANO, na nic nečekej a PŘIDEJ SE K NIM I TY!

 

 

 

Dostávám krásné zprávy ke knize Restart... tady máte jednu z nich, s laskavým svolením čtenářky 🙂

\"Dobrý den, nemůžu si pomoct a musím vám napsat... dostala se mi do ruky vaše kniha RESTART a nemůžu uvěřit tomu, co čtu. Až do minulého týdne jsem si myslela, že jsem jiná, divná, mimozemšťan... že na světě není nikdo jako já. Teď už vím, že to tak není. To, co píšete ve své knize, je moje nitro, moje myšlenky, názory, častá rozpoložení - je to neskutečné! Vaši knihu doslova hltám a jsem ráda, že jsem si ji koupila. \" 

Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tuto knihu plnou inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké. 

 

Jako dárek na cestu můžete nyní ode mne získat celý balíček pro nové začátky s poštovným zdarma.

 

 

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂

Jak vlastně kniha vznikla?

RESTART je deník jedné obyčejné ženy, která se rozhodne pro VELKOU ŽIVOTNÍ ZMĚNU.  

Více než dva roky si tahle žena píše deník, protože velké změny nebývají jednoduchéona je zpočátku docela osamělá - deník se tedy stane jejím velkým přítelem, kterému se může svěřit úplně se vším \"\"

Chtěla by být ve svém novém životě šťastná, zjistí ale, že cesta k tomuhle cíli je docela dlouhá a trnitá... zažívá dny skvělé, dobré, horší a pak i ty doopravdy špatné.

Přiznám se vám, že ta žena jsem já \"\" .

\"\"

Pokud máte rádi autentické příběhy, pak je  RESTART knihou právě pro vás 🙂 . Věřím, že vám  může být inspirací a nebo třeba jen společníkem na vaší životní cestě \"\"\"\" 

\"\"

 

Něco málo o mně

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Jsem PRŮVODKYNÍ ŽEN na jejich cestě do HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE.

Pomocí léčivých prožitkových a sebepoznávacích kurzů, workshopů, meditací, ženských kruhů a rituálů propojuji ženy s jejich duší a pomáhám navracet do jejich života více životní energie a radosti.

Jsem také spisovatelka a zakladatelka eshopu HARMONY.

 Vše jsem propojila v projektu ŽENA V HARMONII... restartuj jemně svou ženskou energii.

 

Kontakt

JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

\"\"

E-mail

jaroslavasramkova7@gmail.com

Bezpečný online prostor pro ženy

Fb skupina Restartuj svůj život