MÁTE TRÁPENÍ NA TĚLE I NA DUŠI?

\"silhouette-1314945_640\"

Bojíte se, že váš život už bude takový pořád?

Tušíte, že to spolu souvisí, ale netušíte, co s tím?\"landscape-1340385_640\"

TAK PŘESNĚ TAKHLE JSEM SE PŘED PÁR LETY CÍTILA I JÁ...

eleven-1611796_640

Měla jsem štěstí a našla jsem cestu, jak to změnit. Dnes jsem ZDRAVÁ, ŠŤASTNÁ a svůj život opravdu PROŽÍVÁM,  nejen  přežívám. woman-1611757_640

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste to i vy dokázali...

 Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tuto knihu plnou inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké.

Jako dárek na cestu můžete nyní ode mne získat celý balíček pro nové začátky s poštovným zdarma.

Chcete něco ve svém životě změnit?

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste.

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

TEĎ SE NEJSPÍŠ ZEPTÁTE, KDO VLASTNĚ JSEM...

JMENUJI SE JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Jsem PRŮVODKYNÍ ŽEN na jejich cestě do HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE.

Pomocí léčivých prožitkových a sebepoznávacích kurzů, workshopů, meditací, ženských kruhů a rituálů propojuji ženy s jejich duší a pomáhám navracet do jejich života více životní energie a radosti.

Jsem také spisovatelka a zakladatelka eshopu HARMONY.

 Vše jsem propojila v projektu ŽENA V HARMONII... restartuj jemně svou ženskou energii.

 

colorful-1254542_640

 MÁM RÁDA SAMA SEBE, SVŮJ ŽIVOT A SVĚT OKOLO NÁS.

NEBYLO TO TAK ALE VŽDYCKY...

Ještě před pár lety mi život doslova protékal mezi prsty. Byla jsem osamělá, zoufalá a hluboce nešťastná žena. Trpěla jsem těžkými depresemi, věčnou únavou a spoustou zdravotních potíží - záněty močových cest, herpes virózy, astma, migrény, anémie...

 

MUSELA JSEM NĚCO PODNIKNOUT...

Měla jsem nemocné tělo i duši. Tušila jsem, že to spolu souvisí a začala jsem studovat psychosomatiku. Vyzkoušela jsem různé prožitkové sebepoznávací techniky - meditace, ženské kruhy a rituály, regresivní terapii, intenzivní práci v rodinných konstelacích, aromaterapii,   poznala jsem techniku expresivního psaní a doslova jsem jí propadla. 

DÍKY TOMU JSEM SE POSTUPNĚ UZDRAVILA.

Ale nejen to...

Porozuměla jsem také mnohem lépe tomu, jak funguje

PROPOJENÍ DUŠE A TĚLA. 

 

Řeknu vám dvě důležité věci, které jsem zjistila.

TA PRVNÍ...

Zároveň s tím, jak se bude léčit vaše duše, začne se postupně uzdravovat i vaše tělo.

A DRUHÁ...

Své nemoci si vytváříme sami a také je sami můžeme nechat odejít...nebo alespoň zmírnit naše potíže.

ASI SI ŘÍKÁTE... ZNÍ TO HEZKY, ALE JAK NA TO?

Cestu, jak vy sami můžete začít léčit vaši duši a tím i tělo, jsem pro vás popsala v knize

 

POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí...

 

Je to kniha o tom, co nám prostřednictvím těla vzkazuje naše duše.

 

Knihu je možno objednat v TIŠTĚNÉ FORMĚ nebo jako ELEKTRONICKOU KNIHU - eBOOK.   

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂

CO VÁM PRÁVĚ TAHLE KNIHA MŮŽE DÁT...

DUŠEVNÍ ROZPOLOŽENÍ SE VŽDY PROMÍTNE NĚKDE V TĚLE

To je základní psychosomatický princip. Jste smutní? Z očí vám začnou vytékat slzy. Bojíte se? Srdce se vám rozbuší strachy. Duše nehovoří pomocí slov, ale může k nám promlouvat prostřednictvím našeho těla.

POKUD STŮNĚ VAŠE DUŠE, ONEMOCNÍ I VAŠE TĚLO

Když se naučíte poslouchat svoje tělo a porozumět tomu, co vám tím říká vaše duše, můžete se uzdravit a zdraví si udržet. A když jste zdraví duševně i tělesně, svůj život místo přežívání skutečně PROŽÍVÁTE.

POKUD MÁTE TRÁPENÍ NA DUŠI I NA TĚLE, UŽÍVAT SI ŽIVOT S RADOSTÍ PROSTĚ NEMŮŽETE

Tato kniha je taková orientační mapa ve světě psychosomatiky. Taková základní příručka. Naučí vás chápat, jak spolu vaše duše a tělo komunikují. Ukáže vám konkrétní kroky, jak se vy sami můžete nemoci zbavit.

 • POVZBUZENÍ, NADĚJI A INSPIRACI
  Zjistíte, že rozhodně nejste sami, kdo má - nebo měl - utrápenou duši a nemocné tělo. Dostanete velkou dávku naděje, že i vaši duši a tělo lze uzdravit, že i váš život se může změnit k lepšímu. Načerpáte inspiraci, jak se do léčení můžete pustit i vy sami.
 • TEORETICKÉ INFORMACE
  Dozvíte se, co je psychosomatika a jak to vlastně mezi duší a tělem funguje.
 • PRAKTICKÉ KROKY
  Velkou část knihy tvoří příručka s řadou častých potíží a nemocí. Můžete snadno vyhledávat, vše je seřazené podle abecedy. Dozvíte se, co vám určitou nemocí říká vaše duše. Dostanete návod, co s tím vy sami můžete udělat.

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO VYPADÁ UVNITŘ?

Tak nahlédněte do eBooku...

 Kniha má 124 stran a vypadá takhle....

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE SE JEDNOHO DNE PROBUDÍTE A...

vaše první myšlenka bude, že jste šťastní. A že se těšíte na nový den.

JÁ SE TAKHLE BUDÍM KAŽDÉ RÁNO 🙂

Život je mnohem krásnější a radostnější, když vás nic nebolí.

NA DUŠI ANI NA TĚLE...

 CENA 

 

  eBooku je  350 Kč

 

tištěné knihy   444 Kč 

 

 

 JIŽ TÉMĚŘ  7000 VÝTISKŮ SE VYDALO NA CESTU KE ČTENÁŘŮM...

 

Mám z toho velkou radost, při jejím psaní bylo mým záměrem přiblížit těm z vás, kdo s psychosomatikou teprve začínáte, jak to vlastně funguje mezi duší a tělem. A dát vám pro začátek jednoduché tipy, co s tím, pokud máte trápení na těle i na duši a netušíte, kde a jak začít. 

 

  V KAŽDÉM OKAMŽIKU JE  DOBRÁ PŘÍLEŽITOST ZAČÍT NĚJAK JINAK! 

 

 Pokud dlouhodobě nejsme v životě spokojení, odrazí se to nakonec vždy v našem těle. Nečekejte, až se to stane...  

 

NEŽ MOHLA TATO KNIHA VŮBEC VZNIKNOUT...

Jedna žena - já 🙂 - musela prožít svůj životní příběh. Ten příběh nebyl příliš radostný... z mladé a veselé dívky jsem se postupně proměnila v zoufalou a hluboce nešťastnou ženu. Moje duše byla zraněná a tělo nemocné.

MUSELA JSEM SEBRAT HODNĚ ODVAHY...

Otočit svůj život vzhůru nohama a začít znovu. Vydat se na cestu do neznáma. Neměla jsem mapu a netušila jsem, jestli jdu správným směrem. Často jsem se na té cestě cítila velmi osamělá.

VY UŽ SAMI JÍT NEMUSÍTE

BUDU VÁM DĚLAT DOPROVOD...

Dnes mám za sebou doslova stovky hodin teoretického studia psychosomatiky  a praktické práce na uzdravení mojí duše i těla pomocí různých terapeutických technik a terapií

UŠETŘÍM VÁS DLOUHÉHO HLEDÁNÍ A OMYLŮ...

Ušla jsem dlouhou cestudělala chyby. Dnes cítím nesmírnou vděčnost za to, jaký život teď žiji. Proto s vámi sdílím svůj příběh a dávám vám do ruky vaši mapu na cestě k životní změně.

PRO MNE MÁ TATO KNIHA OBROVSKOU HODNOTU...

a jsem si jistá, že pro vás ji bude mít také 🙂 

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ, ŽE...

 • SI INFORMACE O PSYCHOSOMATICE MŮŽETE VYHLEDAT SAMI
  Ano, to určitě můžete... Existuje spousta knih a webových stránek s touto tématikou. Pokud ale s psychosomatikou teprve začínáte, velice rychle se můžete v té záplavě informací - leckdy podaných v odborných termínech - ztratit. Vím to, protože jsem to sama zažila 🙂 Navíc , teorie je jedna věc. Druhá věc je použít nastudované informace v praxi. Mně osobně trvalo řadu měsíců, než jsem díky práci s duší i tělem v různých terapiích opravdu pochopila, jak principy fungují a jak je lze použít k uzdravení.
 • SE PŘECE MŮŽETE OBRÁTIT PŘÍMO NA NĚJAKÉHO ODBORNÍKA
  Ano, to můžete... dnes je celá řada možností. A je naprosto v pořádku vyhledat pomoc. Z vlastní zkušenosti ale vím, že úspěch jakékoliv terapie záleží na tom, do jaké míry vy sami chápete, jak to celé vlastně funguje. Cena za jedno sezení u odborníka začíná nad hranicí, za kterou si můžete koupit tuto knihu. Čím víc budete svému problému rozumět, tím rychleji poběží vaše terapie.
 • SI NEJSTE JISTI, ZDA BUDETE VŠEMU ROZUMĚT
  Ano, to se může stát ... některé věci, obzvlášť,když se s nimi setkáte poprvé, nemusí hned dávat smysl. Když jsem já začínala se studiem psychosomatiky, narážela jsem často na to, že informace pro mne byly příliš odborné. Proto v knize nepoužívám odborné termíny a vše vysvětluji svými slovy. KNIHA JE URČENA PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ S PSYCHOSOMATIKOU TEPRVE ZAČÍNÁTE. Nemyslím si tedy, že budete mít problém porozumět. Kdyby se přesto stalo, že si nebudete s něčím vědět rady, napište mi na email a pokusíme se to společně zvládnout 🙂

Zároveň s eBookem i knihou dostanete ode mne DÁREK ve formě tří mini EBOOKŮ

DOMÁCÍ TERAPIE - DENÍK VDĚČNOSTI

Nebudu vám slibovat, že cesta k uzdravení duše a těla je rychlá ... protože není. Jsou ale věci, které vám pomohou zlepšit náladu hned  a MINI EBOOK s jednou z technik dostáváte ode mne jako dárek 🙂

ČÁSTI TĚLA A JEJICH SYMBOLIKA

V tomto MINI EBOOKU najdete abecední seznam různých částí těla a orgánů. Dozvíte se, co symbolizují - co to může znamenat, když máte fyzický problém právě v této oblasti. 

 

ČASOVÁ OSA

je metoda, kterou používají terapeuti k tomu, aby se seznámili s příběhem klienta a mohli mu tak účinně pomoci zvládnout jeho problém. Můžete tuto metodu použít i sami u sebe. Něco vám o ní v tomto MINI EBOOKU povím a také se s vámi podělím o moji "časovou osu" - abyste na konkrétním příkladu viděli, v čem vám může tato technika pomoci 🙂

 

Odkaz ke stažení  tří MINI EBOOKŮ  v elektronické podobě dostanete emailem.

Součástí tištěné knihy je Časová osa a Části těla - v podobě dvou samostatných kapitol.

REFERENCE

Knihu jsem přečetla prakticky jedním dechem. Sama jsem z dlouhodobého pohledu řešila poměrně dost zdravotních problémů a snažím se na ně dívat z psychosomatického pohledu. Mám doma v knihovně i knížky předních světových autorů na poli psychosomatiky, přesto mě tato kniha nadchla. Je totiž psána pro nás - běžné čtenáře, nelékaře - a je dostatečně srozumitelná a přitom opravdu podnětná. U některých témat a nemocí jsem se sama musela chytnout tzv. za nos a začít se na vlastní problémy zase dívat malinko jinak. Rozhodně ho doporučuji i laikům v tomto oboru a budu doporučovat i svým klientům. Nejzajímavější a nejpravdivější pro mě byl pohled na chrápání. Já sama sice nechrápu, ale pár chrápajících znám a sedí to tzv. jako pr...l na hrnec 😉
Ing. Veronika Hanzlíková www.veronikahanzlikova.cz, celostní poradenství pro zdraví a výživu
Jarčin eBook vypráví autentický příběh o ženě, která našla svoji hodnotu a rozhodla se, že již nechce nechat svůj život jen tak proklouzávat mezi prsty. Je o silné ženě, která se rozhodla ze sebe nedělat oběť a začít řešit svůj život tak, aby byla spokojená po všech stránkách. Uvědomila si, že všechno začíná v hlavě a že záleží na každém z nás, jaký zaujme postoj ke svému životu. Miluji autentické příběhy a díky ti za něj.Tato kniha dává důraz zejména na důležitost vazby mezi tělem a duší. Že oba systémy spolu úzce souvisí a jsou vzájemně propojeny. A chceme-li být po zdravotní stránce v pořádku, je třeba léčit jak tělo samotné, tak především naši duši. Že je důležité hledat odpovědi v nás samotných, proč se nám konkrétní nemoc děje a neléčit jen příčinu. Reakce našeho těla v podobě nemoci není jen něco na povrchu, má své kořeny hlouběji, než si myslíme. A naše duše nám dává odpovědi na mnohá Proč. Nejenže se Jarka čtenářům otevřela a tím dala možnost lépe pochopit danou problematiku, ale krásně a prakticky shrnula některé nemoci z hlediska psychosomatiky. Určitě jsem si na základě informací v eBooku uvědomila plno věcí a vím, že je třeba na sobě neustále pracovat. Všem vřele doporučuji.
Monika Švejdováwww.monikasvejdova.cz , online podnikatelka, která ukazuje studentům, jak začít podnikat
Jsem moc ráda, že se mi dostal do rukou Jarčin e-book. Psychosomatice již mnoho let věřím, a tak jsem byla zvědavá, co nového se dozvím. Jarka nezůstává u obecného popisu toho, co to psychosomatika vlastně je. Tím, že se pouští do popisu jednotlivým symptomů, stává se kniha velmi praktickým pomocníkem pro každého, kdo chce prostřednictvím své duše uzdravit svoje tělo. Sama jsem si při pročítání knihy uvědomila další oblasti, se kterými mohu pracovat, a tak preventivně přispět ke svému zdraví. Jarčinu knihu doporučuji všem, kteří na sobě, svém zdraví a svém těle neváhají pracovat a chtějí opravdu prožívat svůj život naplno, spokojeně a ve zdraví. Jarko, velmi děkuji za všechny informace a osobní zkušenosti!
Petra Veseláwww.petra-vesela.cz , žena, která ukazuje budoucím maminkám cestu k přirozenému porodu
Ebook by se klidně mohl jmenovat "Tvé tělo říká tvé duši…", tak jasná jsou poselství v něm. Je to jednoduchý, obsáhlý průvodce pro všechny, kteří nevědí, jak poselství těla číst. Neposkytuje černobílé odpovědi, tu svoji si každý musí najít uvnitř sám, ale dá vám tipy, nad čím se ve svém životě zamyslet. Já jsem se na cestu k nalezení odpovědí vydala a věřím, že i vás bude eBook inspirovat k témuž.
Linda Bergerwww.lindaberger-blog.cz , kouč a průvodce na cestě k odstranění vnitřních bloků, které brání životní prosperitě

MÁM JEDNO OBLÍBENÉ HESLO...

možná ho i vy znáte. Je to JUST DO IT. Prostě to udělej.  My lidé máme často tendence věci odkládat, čekat na vhodnější příležitost, až.... 

TEĎ RUKU NA SRDCE...

máte trápení na duši i na těle? Jestli odpovíte ano, pak je ta příležitost právě teď. Prostě to udělejte...

V každém okamžiku je dobrá příležitost ke změnám...

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech. Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

 

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tuto knihu plnou inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké. 

 

Jako dárek na cestu můžete nyní ode mne získat celý balíček pro nové začátky s poštovným zdarma.

 

Chcete něco ve svém životě změnit?

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste.

 POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí...

eBook za cenu  350

 

kniha za cenu 

444 Kč 

 

Objednejte si váš eBook nebo tištěnou knihu

PRÁVĚ TEĎ

a vydejte se na cestu ke ZDRAVÍ...

 

BALÍČEK PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Chcete něco ve svém životě změnit?  

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste 🙂