JAROSLAVA ŠRÁMKOVÁ

Žena s vášní pro vše okolo duše i těla

Jsem průvodkyní žen na jejich cestě do hlubin ženské duše.

Žena v harmonii - restartuj jemně svou ženskou energii

Pár slov o mně...

Jsem PRŮVODKYNÍ ŽEN na jejich cestě do HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE.

Pomocí léčivých prožitkových a sebepoznávacích kurzů, workshopů, meditací, ženských kruhů a rituálů propojuji ženy s jejich duší a pomáhám navracet do jejich života více životní energie a radosti.

Jsem také spisovatelka a zakladatelka eshopu HARMONY.

 Vše jsem propojila v projektu ŽENA V HARMONII... restartuj jemně svou ženskou energii.

Každá žena si zaslouží a potřebuje tu nejlepší péči - aby mohla zářit - dopřej si ji i ty!

Žena v harmonii... restartuj jemně svou ženskou energii -

prožitková sebepoznávací cesta ženy

Milé ženy,

jsme nositelkami života, lásky a radosti.

Pro naplnění našeho poslání je ovšem naprosto nezbytné,  abychom si pravidelně odpočinuly, načerpaly energii a životní radost, prostě namísto věčného shonu všedních dní vypnuly a dovolily si jen tak být... opečovat tělo i jemnou ženskou duši, na kterou v koloběhu života často zapomínáme.

A možná už ani nevíme, jak místo věčného dělání JEN TAK BÝT... prostě jak v sobě sladit mužskou a ženskou energii tak, abychom prožívaly život v harmonii.

 PRÁVĚ PROTO PRO VÁS ŽENY TVOŘÍM PROŽITKOVOU SEBEPOZNÁVACÍ CESTU ŽENY,  VÝPRAVU DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE, KTERÁ MŮŽE ZMĚNIT TVŮJ ŽIVOT 🙂 

Budeme se potkávat ve facebookové skupině RESTARTUJ SVŮJ ŽIVOT a vždy ti pošlu připomínku i do emailu pokaždé, když vytvořím COKOLIV NOVÉHO 🙂

V BŘEZNU NÁS ČEKÁ NĚCO SPECIÁLNÍHO!

V pátek 18. 3.  - o úplňku, který přeje ZHMOTŇOVÁNÍ - otevírám pro všechny ženy, které cítí, že UŽ NENÍ NA CO ČEKAT a chtějí udělat ve svém životě reálné změny, vstup do bezpečného a laskavého prostoru, kde vám budu po celý rok 2022 průvodkyní a ostatní ženy podporou na cestě jemného životního restartu v ženské energii .

CESTA ŽENY... v koloběhu roku i života - transformace skrze sebepoznání

KLIKNI NA TLAČÍTKO... DOZVÍŠ SE MNOHEM VÍC,  STAČÍ SE ZAREGISTROVAT A MŮŽEŠ SE VYDAT NA CESTU ŽENY... v koloběhu roku i života

 Pojď vyzkoušet první dva týdny ZDARMA, ať zjistíš, zda je to pro tebe 🙂

Co pro tebe můžu udělat jako průvodkyně?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak vznikl projekt Žena v harmonii?

Když jsem se na začátku roku 2016 - více než rok po zmáčknutí tlačítka RESTART v mém vlastním životě -  rozhodla inspirovat i ostatní ženy, aby se vydaly na cestu k hledání životní harmonie, neměla jsem úplně jasno, jak přesně toto téma uchopím.  

Tehdy jsem ještě netušila, jak obsáhlé a nesmírně důležité téma to je... ŽIVOTNÍ HARMONIE.

Vytvořila jsem si webové stránky, postupně je různě upravovala... Založila jsem v průběhu dalších 4 let facebookové a instagramové stránky, abych mohla prostřednictvím různých inspirativních myšlenek a poselství -jak to já s láskou nazývám - ženy inspirovat a podporovat. Začala jsem psát články, knihy, v roce 2019 jsem vytvořila eshop HARMONY s předměty pro harmonii duše, těla i domova.   

A pak jsem začala přemýšlet, co dál...

Došlo mi, že jen snít o něčem samo o sobě ke změně - vnitřní či vnější - nestačí...

„Rozkvět přichází díky skutkům, nikoliv díky modlitbám.“
Dalajláma

Uvědomila jsem si, že aby se stala jakákoliv změna, je potřeba pro to něco udělat. Tedy... pokud stojíte o změny k lepšímu. Jistě se shodneme na tom, že pokud se nic neděje, bude se cokoliv spíše zhoršovat, chátrat... 

Dlouhodobá stagnace, aniž by se to jakkoliv projevilo, podle mne totiž neexistuje.

Můžeme to vidět všude okolo sebe... pokud nebudeme vůbec nic dělat, neuvidíme žádný rozkvět, žádnou proměnu k lepšímu. Nebudeme pečovat o svůj domov? Nejspíš bude narůstat nepořádek, zmatek a chaos. Nestaráme se o své auto? Pravděpodobně časem vypoví poslušnost a přestane nám sloužit. Nezalijeme květiny? Pravděpodobně uschnou a zemřou

A všechno tohle se stane nám, pokud se nebudeme starat o svou duši i tělo a nebudeme je udržovat v harmonii!

Možná to zní drsně, přesto to zkuste... dosaďte si každý sám pro sebe místo slov domov, auto a květiny tato dvě slova... TĚLO A DUŠE. Klidně si to napište na papír a pozorujte, co to s vámi dělá. A potom se rozhodněte, zda stojí za to začít něco pro svou duši a tělo dělat...

Protože jsou to nejdůležitější, co právě TADY A TEĎ máte k dispozici!

 

A tak jsem se rozhodla vás, ženy,  inspirovat k tomu, abyste přestaly o změnách jen snít, přemýšlet či mluvit... a místo toho jste ty změny začaly opravdu tvořit.  

A tak vznikl projekt ŽENA V HARMONII...

Mým záměrem je, aby se stal vaším průvodcem cestou k životní harmonii. Na jednotlivých stránkách se zaměříme na duši, na tělo a na různá témata a nástroje, které vás budou nejen teoreticky inspirovat... ony vám pomohou zavést do každodenního života konkrétní kroky, které vás postupně dovedou k harmonii duše i těla.

A já věřím, že vám to umožní svůj život opravdu radostně prožívat namísto každodenního přežívání.

Chcete něco ve svém životě změnit?

Prvním krokem na cestě ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde právě jste.

Připoj se k laskavému a bezpečnému online kruhu žen ve facebookové skupině Restartuj svůj život.

Milá ženo ,
vítej v našem bezpečném a laskavém online kruhu žen, které už nechtějí svůj život přežívat, ale prožívat jako tvůrkyně, které jsou ve spojení se svou ženskou duší a energií. Až se ke skupině připojíš, projdi si prosím jako první průvodce RESTARTUJ svůj život, ať víš, co tě tam čeká
S láskou Jarka

PROSÍM NEZAPOMEŇ...

jsme tu k sobě laskavé a soucitné. A všechno, co tady v kruhu zazní, tady také zůstane. Jen tak se tu budeme cítit v bezpečí a přijímané.

Do skupiny se dostaneš tudy...stačí kliknout a už nemusíš být na vše sama.

Nech se podpořit a inspirovat některou z mých knih.

Do knihovničky se dostaneš snadno...klikni na tlačítko 🙂

Zažij sílu léčivé meditace a sdílení v ženském kruhu nebo si pro sebe dopřej ženský rituál s průvodkyní

Nabídka léčivých meditací, ženských kruhů a rituálů se pro tebe připravuje...

Dopřej si péči, co duši i tělo léčí... každá žena si zaslouží a potřebuje tu nejlepší péči - aby mohla zářit. 

S vděčností v srdci cítím, že chci s vámi své zkušenosti sdílet. Inspirovat vás k tomu, že změna je možná. Že se kdykoliv můžete vydat na tu svoji cestu. A na jejím konci můžete být, stejně jako já, zdravé a šťastné. Prožívat život podle svých vlastních představ.

Ráda vás ušetřím dlouhého hledání a tápání, otázek, zda je vůbec možné uzdravit duši a tělo...a jakými metodami. Chci, abyste nemusely procházet pocity ohromné samoty a izolace, s jakými jsem se potýkala já.

Pro ty z vás, kdo máte trápení na duši i na těle, píšu své knihy, články, sdílím inspirativní myšlenky na Facebooku a Instagramu a také na těchto webových stránkách.

Provázím ženy vnitřním světem v ženských kruzích, rituálech, meditacích a také v online průvodci CESTA DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE.

Jste kdykoliv vítáni...

S láskou

Jarka

DOPŘEJ SI PÉČI, CO DUŠI I TĚLO LÉČÍ... každá žena si zaslouží a potřebuje tu nejlepší péči - aby mohla ZÁŘIT. 

Napište mi na

 

jaroslavasramkova7@gmail.com