"Nemůžete si jen přát lepší život. Musíte jít a vytvořit si ho. " 
Joel Brown

Bez plánů se může stát, že nám život jen tak proteče mezi prsty - místo toho můžeme každý den prožít  něco krásného...

Ocitli jste se na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Váš život se OBRÁTIL VZHŮRU NOHAMA?

Začínáte znovu OD ZAČÁTKU a nevíte, JAKÉ KROKY podniknout?

Cítíte se OSAMĚLÍ a je to TĚŽKÉ?

Já sama jsem prošla velkým ŽIVOTNÍM RESTARTEM  a všechno tohle znám...

VY TÍM SAMI PROCHÁZET NEMUSÍTE.

Mám pro vás zápisník , se kterým se vaše sny promění v realitu. Může být vaším společníkem, který vám podá pomocnou ruku, když budete mít chuť to vzdát...

 

Nekonečný plánovač

 VŠICHNI MÁME SVÉ SNY,

věci, které chceme podniknout, místa, která chceme navštívit, vize, které chceme proměnit v realitu. Nemáme ale konkrétní plán, jak se to stane. Schováváme ty nápady v hlavě, zapadlé kdesi v tom nejspodnějším šuplíku a usedá na ně prach. Bez plánů se totiž může snadno stát, že nám život jen tak proteče mezi prsty... Tento motivační plánovač nám může pomoci všechny ty naše nápady oprášit a uskutečnit.

Během mého životního RESTARTU, kdy jsem celý svůj život otočila vzhůru nohama, měla jsem často pocit, že se mi nedaří přeměnit svoje sny v realituChtěla jsem žít úplně jinak, jen jsem nevěděla, jaké kroky bych měla podniknout, čím začít... prostě jsem měla v hlavě obrovský zmatek. 

Dnes už mám to těžké období plné změn za sebou a podporuji ostatní ženy na jejich cestě k životním změnám

Píšu knihy, články a sdílím citáty a  inspirativní myšlenky na sociálních sítích. Vytvořila jsem zápisník s jednoduchou technikou, která pomáhá procítit vděčnost za to, co v životě momentálně máme.  Vše s cílem usnadnit vám ŽIVOTNÍ RESTART, jak období životních změn nazývám.

Sama moc dobře vím, že jen čerpat inspiraci z knih a článků ale nestačí. Když mne oslovila má kamarádka Erika s nabídkou vytvořit jakýsi  restartovací plánovač, s radostí jsem proto přijala. Je potřeba přejít od snění a přání ke konkrétním činům, jinak se váš život nezmění nikdy... zní to docela drsně, je to zkrátka ale tak.

Než se tedy do změn pustíte, v klidu si sedněte a naplánujte si jednotlivé kroky.

 

SAMA ERIKA O PLÁNOVAČI ŘÍKÁ...

Nekonečný plánovač má oproti ostatním VELKOU výhodu.

Zapisujte, od kdy chcete VY. 
Potřebujete si zapisovat od ledna? Zapisujte od ledna. Nebo od listopadu? Zapisujte od listopadu.

Zkrátka tento plánovač můžete začít používat kdykoliv... nemusíte čekat na nový rok 🙂 

Jak je to možné? V plánovači totiž není přiřazeno datum určitému dni. Také v něm najdete každý týden nový motivační citát.

 

Ať už potřebujete jakoukoliv změnu - hledáte novou práci, začínáte s podnikáním, chcete změnit životní styl, rozpadl se vám vztah a řešíte, co dál, potřebujete se více věnovat sami sobě, chcete cestovat - nebo třeba všechno tohle dohromady, s NEKONEČNÝM PLÁNOVAČEM nezůstane jen u přání a snů. 

Je váš život zrovna teď tak zamotaný, že nejste schopni dělat dlouhodobé plány? Nevadí... naplánujte si dopředu třeba jen týden, nebo klidně plánujte i jen ze dne na den.

Udělejte to prostě tak, jak zrovna tady a teď vy sami potřebujete!

" Odvaha znamená po zralé úvaze s láskou a klidem přistoupit k činu."

Roald Amundsen

CENA NEKONEČNÉHO PLÁNOVAČE

je 150 Kč + poštovné 

"Nikdy si nikdo neplánoval, že bude na mizině, tlustý, líný nebo hloupý...Tohle se právě stává, když nemáte plán."

Larry Winget

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců. Vytvořila jsem zápisník DENÍK VDĚČNOSTI a pomáhala na svět NEKONEČNÉMU PLÁNOVAČIjehož autorkou je moje kamarádka Erika.