"Narodila ses s křídly. Ta nejsou určena k tomu, aby ses plazila. 

Tak to nedělej. Máš křídla. Vzlétni! "

Rúmí

STŘÍPKY ŽIVOTA

 

online inspirace na každý den v roce...

Ocitli jste se na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Váš život se OBRÁTIL VZHŮRU NOHAMA?

Začínáte znovu OD ZAČÁTKU?

Cítíte se OSAMĚLÍ a je to TĚŽKÉ?

Já sama jsem prošla velkým ŽIVOTNÍM RESTARTEM  a všechno tohle znám...

VY TÍM SAMI PROCHÁZET NEMUSÍTE.

Mám pro vás na každý den jeden střípek, ze kterých nakonec můžete poskládat váš

NOVÝ ŽIVOT.

 

Střípky života

Když procházíme obdobím životních změn, nebývá to jednoduché a můžeme si připadat osamělí. Ve svém "novém životě" bychom rádi byli spokojení a šťastní. Cesta k tomuto cíli může být ovšem docela dlouhá a trnitá. Jdeme a jdeme a cesta před námi je pořád v mlze a konec v nedohlednu...

Moc dobře to znám, protože jsem si tím sama prošla.

Zpočátku se mi zdálo, že se můj život rozpadl na milión kousků, které už nikdy nepůjdou slepit dohromady. Cestou jsem ovšem zjistila tohle ... když se náš život obrátí vzhůru nohama, může to být příležitost uvidět svět z jiné perspektivy. Posbírala jsem tedy střípky a vytvořila z nich mozaiku mého nového života.

A tak nakonec vznikl tenhle online NEKONEČNÝ KALENDÁŘ a KARTY S POSELSTVÍM v jednom.

Věřím, že v kterémkoliv okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít od začátku. Každý den v roce tedy můžete otočit list v kalendáři a pokaždé tam najdete jinou myšlenku, nápad, inspiraci, povzbuzení... zkrátka jeden střípek, co se třeba bude hodit do té vaší životní mozaiky, kterou právě teď vytváříte. 

Online kalendář má podobu ONLINE KARET - pro každý měsíc odpovídá počet karet dnům v měsíci. Do STŘÍPKŮ ŽIVOTA můžete vstoupit kdykoliv zadáním vašeho osobního hesla a můžete si zvolit kartu pro daný den. Nebo si prostě jen vyberte libovolnou kartu s poselstvím, na kterou se naladíte. 

Zeptejte se třeba

" Jakou myšlenku potřebuji pro dnešní den?"

"Jaké poselství mi bude inspirací v tomto životním období?"...

otázek si můžete klást spoustu, to nechám na vás 🙂 

A JAKÁ JE CENA?

Nějakou dobu jsem o ní přemýšlela. Chci, aby se STŘÍPKY ŽIVOTA šířily do světa a mohly inspirovat během cesty k životním změnám i ty z vás, kteří třeba zrovna řešíte finanční situaci... a napadlo mne tohle.

Investovat 1 korunu denně a získat každý den jeden střípek do životní mozaiky - to mi připadá skvělé, co říkáte?  I 365 Kč ovšem pro někoho může být moc...

STŘÍPKY ŽIVOTA SE TEDY MOHOU VYDAT I K VÁM ZA CENU

250 Kč 🙂 

Není důležité, co se nám stane, ale to, co s tím pak uděláme...

"Když vám pokyne láska, následujte ji,

i když jsou její cesty tvrdé a strmé."

Khalil Gibran

Dnes máme letní slunovrat a to je den, kdy můžeme s vděčností oslavit a také poděkovat za všechno, co ve svém životě máme 🙏 Tento den je oslavou světla, plodnosti, lásky... 😇 Láska má mnoho podob, partnerská, rodičovská, přátelská, může to být i vášeň pro něco, co děláme, čemu se věnujeme, jsou to naše touhy, přání i sny... a dnešní moje poselství pro vás je tohle - pokud cítíte, že je ve vašem srdci vášeň pro cokoliv, nenechte se nikým zastavit a jděte tam, kam vás to "volá" I když ta cesta před vámi může být v mlze a nejste si jisti, kam vás zavede, pokud se necháte vést hlasem srdce, nemůžete zabloudit 🌺🌷🌹

Každý den můžete získat jeden střípek do vaší mozaiky života.

 

Vezměte svůj život do vlastních rukou a vydejte se hledat nové cesty.

 

Není na co čekat, život utíká příliš rychle...

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců. Vytvořila jsem zápisník DENÍK VDĚČNOSTI a pomáhala na svět NEKONEČNÉMU PLÁNOVAČIjehož autorkou je moje kamarádka Erika.