"Narodila ses s křídly. Ta nejsou určena k tomu, aby ses plazila. 

Tak to nedělej. Máš křídla. Vzlétni! "

Rúmí

Ocitli jste se na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Váš život se OBRÁTIL VZHŮRU NOHAMA?

Začínáte znovu OD ZAČÁTKU?

Cítíte se OSAMĚLÍ a je to TĚŽKÉ?

Já sama jsem prošla velkým ŽIVOTNÍM RESTARTEM  a všechno tohle znám...

VY TÍM SAMI PROCHÁZET NEMUSÍTE.

Mám pro vás na každý den jeden střípek, ze kterých nakonec můžete poskládat váš

NOVÝ ŽIVOT.

 

Chci vědět, až bude kalendář na světě 🙂

Nekonečný kalendář

Když procházíme obdobím životních změn, nebývá to jednoduché a můžeme si připadat osamělí. Ve svém "novém životě" bychom rádi byli spokojení a šťastní. Cesta k tomuto cíli může být ovšem docela dlouhá a trnitá. Jdeme a jdeme a cesta před námi je pořád v mlze a konec v nedohlednu...

Moc dobře to znám, protože jsem si tím sama prošla.

Zpočátku se mi zdálo, že se můj život rozpadl na milión kousků, které už nikdy nepůjdou slepit dohromady. Cestou jsem ovšem zjistila tohle ... když se náš život obrátí vzhůru nohama, může to být příležitost uvidět svět z jiné perspektivy. Posbírala jsem tedy střípky a vytvořila z nich mozaiku mého nového života.

A tak nakonec vznikl NEKONEČNÝ KALENDÁŘ

Věřím, že v kterémkoliv okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít od začátku. Každý den v roce tedy můžete otočit list v kalendáři a pokaždé tam najdete jinou myšlenku, nápad, inspiraci, povzbuzení... zkrátka jeden střípek, co se třeba bude hodit do té vaší životní mozaiky, kterou právě teď vytváříte. 

 

 

Není důležité, co se nám stane, ale to, co s tím uděláme...

Chci vědět, až bude kalendář na světě 🙂

"Když vám pokyne láska, následujte ji,

i když jsou její cesty tvrdé a strmé."

Khalil Gibran

Dnes máme letní slunovrat a to je den, kdy můžeme s vděčností oslavit a také poděkovat za všechno, co ve svém životě máme 🙏 Tento den je oslavou světla, plodnosti, lásky... 😇 Láska má mnoho podob, partnerská, rodičovská, přátelská, může to být i vášeň pro něco, co děláme, čemu se věnujeme, jsou to naše touhy, přání i sny... a dnešní moje poselství pro vás je tohle - pokud cítíte, že je ve vašem srdci vášeň pro cokoliv, nenechte se nikým zastavit a jděte tam, kam vás to "volá" I když ta cesta před vámi může být v mlze a nejste si jisti, kam vás zavede, pokud se necháte vést hlasem srdce, nemůžete zabloudit 🌺🌷🌹

Chci vědět, až bude kalendář na světě 🙂

Něco málo o mně...

Jmenuji se Jaroslava Šrámková. Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

Inspiruji a podporuji (nejen) ženy na jejich cestě k životním změnám. 

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Chci inspirovat ostatní k tomu, aby se naučili naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. 

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců.

 

Chci vědět, až bude kalendář na světě 🙂