"Narodila ses s křídly. Ta nejsou určena k tomu, aby ses plazila. Tak to nedělej! Vzlétni..."

Rúmí

STŘÍPKY ŽIVOTA...

opravdu speciální barevná tištěná kniha

 inspirace na každý den v roce...

Můžete se začít inspirovat kdykoliv během roku, není potřeba čekat na 1.ledna jako u normálních kalendářů... tenhle je totiž nekonečný 🙂

Ocitly jste se na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Váš život se OBRÁTIL VZHŮRU NOHAMA?

Začínáte znovu OD ZAČÁTKU?

Cítíte se OSAMĚLÉ a je to TĚŽKÉ?

Já sama jsem prošla velkým ŽIVOTNÍM RESTARTEM  a všechno tohle znám...

VY TÍM SAMY PROCHÁZET NEMUSÍTE.

Mám pro vás na každý den jeden střípek, ze kterých nakonec můžete poskládat váš

NOVÝ ŽIVOT... takový balzám pro duši, protože nic takového v lékárně nekoupíte a ona péči potřebuje!

Skvělý pomocník na cestu celým rokem!

Střípky života

Když procházíme obdobím životních změn, nebývá to jednoduché a můžeme si připadat osamělí. Ve svém "novém životě" bychom rádi byli spokojení a šťastní. Cesta k tomuto cíli může být ovšem docela dlouhá a trnitá. Jdeme a jdeme a cesta před námi je pořád v mlze a konec v nedohlednu...

Moc dobře to znám, protože jsem si tím sama prošla.

Zpočátku se mi zdálo, že se můj život rozpadl na milión kousků, které už nikdy nepůjdou slepit dohromady. Cestou jsem ovšem zjistila tohle ... když se náš život obrátí vzhůru nohama, může to být příležitost uvidět svět z jiné perspektivy. Posbírala jsem tedy střípky a vytvořila z nich mozaiku mého nového života.

 

A tak nakonec vznikla tahle opravdu SPECIÁLNÍ TIŠTĚNÁ BAREVNÁ KNIHA  - 

NEKONEČNÝ KALENDÁŘ plný inspiraceKARTY S POSELSTVÍM v jednom. 

A TO JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO... 

Jako dárek k tištěné knize dostanete také online verzi 🙂 

Věřím, že v kterémkoliv okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít od začátku. Každý den v roce tedy můžete otočit list v knize a pokaždé tam najdete jinou myšlenku, nápad, inspiraci, povzbuzení... zkrátka jeden střípek, co se třeba bude hodit do té vaší životní mozaiky, kterou právě teď vytváříte.  

Kniha je opravdu speciální v tom, že má

PODOBU KALENDÁŘE - ovšem "nekonečného" - takže můžete začít 1.1. nebo třeba 18.4. a používat stále dokola 🙂 .

 Můžete si ji tak snadno postavit na viditelné místo - doporučuji noční stolek nebo pracovní stůl - a každý den otočte list. Samozřejmě si v ní kdykoliv můžete listovat a čerpat inspiraci...

Můžete ji používat také jako KARTY S POSELSTVÍM... náhodně si vybrat jakoukoliv stránku s poselstvím, na kterou se naladíte - prostě stejně tak, jako se používají kterékoliv jiné inspirativní karty 🙂 

Online kalendář má podobu ONLINE KARET - pro každý měsíc odpovídá počet karet dnům v měsíci. Do STŘÍPKŮ ŽIVOTA můžete vstoupit kdykoliv zadáním vašeho osobního hesla a můžete si zvolit kartu pro daný den. Nebo si prostě jen vyberte libovolnou kartu s poselstvím, na kterou se naladíte. 

Zeptejte se třeba

" Jakou myšlenku potřebuji pro dnešní den?"

"Jaké poselství mi bude inspirací v tomto životním období?"...

otázek si můžete klást spoustu, to nechám na vás 🙂 

A JAKÁ JE CENA?

Nějakou dobu jsem o ní přemýšlela. Než mohla tato opravdu výjimečná kniha spatřit světlo světa, strávila jsem stovky hodin vyhledáváním citátů a psaním poselství ke každému z nich. Přála jsem si, aby každý list, který otočíte, prozářil váš den... kalendář tedy nese energii mého přání a je nádherně barevný - to ovšem znamená, že náklady na jeho vydání jsou opravdu vysoké.

Chci, aby se STŘÍPKY ŽIVOTA šířily do světa a mohly inspirovat během cesty k životním změnám i ty z vás, kteří třeba zrovna řešíte finanční situaci... a napadlo mne tohle.

Investovat o něco málo víc než 1 korunu denně a získat každý den INSPIRACI a POVZBUZENÍ...

to mi připadá skvělé, co říkáte?   

STŘÍPKY ŽIVOTA SE TEDY MOHOU VYDAT I K VÁM ZA  CENU

555 Kč 

Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech.

Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

 

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tento krásný kalendář plný inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké. 

Malá ukázka, ať nekupujete zajíce v pytli 🙂 

Kniha je barevně rozdělena do jednotlivých ročních období...

„Nebojte se ničeho, máte ve svém nitru všechnu moudrost, všechno vědění, všechnu energii a všechnu sílu.“

E. Caddy 

Osud nám někdy připraví opravdu těžké zkoušky. Někdy se dokonce může zdát, že to nezvládneme. Máme v sobě ovšem ukrytou neuvěřitelnou vnitřní sílu, kterou člověk objeví, když se rozhodne, že se prostě nevzdá.

Každý den můžete získat jeden střípek do vaší mozaiky života.

 

Vezměte svůj život do vlastních rukou a vydejte se hledat nové cesty.

 

Není na co čekat, život utíká příliš rychle...

Uplynulé roky byly pro řadu z nás opravdu náročné. Naše životy se doslova otřásly v základech.

Já ovšem věřím, že v každém okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít úplně novou kapitolu.

 

Chci nyní podpořit ty z vás, které cítíte volání své duše po nových začátcích, a poslat k vám domů tento krásný kalendář plný inspirace a povzbuzení na každý den. Kéž je vaším laskavým průvodcem dny radostnými i těmi, které jsou pro vás náročné a těžké. 

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců. Vytvořila jsem zápisník DENÍK VDĚČNOSTI a pomáhala na svět NEKONEČNÉMU PLÁNOVAČIjehož autorkou je moje kamarádka Erika. 

Jsem zakladatelkou eshopu HARMONY - najdete v něm všechno možné pro harmonii vaší duše, těla i domova 🙂 a vytvořila jsem léčivý program pro ženy - CESTA DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE 🙂