Žena v harmonii... restartuj jemně svou ženskou energii -

prožitková výprava do hlubin ženské duše 

Každá žena si zaslouží a potřebuje tu nejlepší péči - aby mohla zářit - dopřej si ji i ty!

Vyplň formulář, stiskni tlačítko...a vydej se na cestu, která ti může změnit život. Prožitková výprava je pro tebe zdarma. Na email ti přijde upozornění pokaždé, když vytvořím nový prožitkový workshop.

Potkávat se budeme ve facebookové skupině Restartuj svůj život, na mail ti vždy pošlu upozornění na další online prožitkové setkání, ať si nemusíš hlídat termíny.

Ve videu se dozvíš, co nás na prožitkové výpravě čeká a zjistíš, jestli je to pro tebe. Mluvím i o tom, proč je dobrý jemný životní restart v ženské energii.

Do skupiny vstoupíš snadno, jen stiskni tlačítko.

Udělala jsi v životě různé změny... jako třeba rozchod s partnerem, změna práce, stěhování do nového bydliště?

Přesto stále nemáš pocit, že žiješ radostný a naplněný život?

Prostě... pořád se necítíš šťastná a plná energie?

Ptáš se sama sebe stále dokola proč? 

Povím ti proč... není to žádné magické tajemství 🙂

Pokud totiž uděláme nové kroky ve vnějším světě, ale zároveň nepodnikneme i úklid ve svém vlastním vnitřním prostoru, tak nám jakékoliv změny v reálném,hmotném Vesmíru prostě nebudou fungovat. 

Pořád se ptáš, proč by ne?

Zkrátka - pokud naše rozhodnutí ke změně nevychází přímo z hlubin naší duše, nebude tohle to pravé ořechové... jak se říká u nás doma.  A právě proto vznikla tahle prožitková série. Pokud tě právě teď tvá duše volá na cestu, je to ta pravá chvíle pro tebe! 

A já mám velkou radost, že jsi podnikla první krůčky na své cestě k životní harmonii - svým rozhodnutím nečekat na až jednou... a vydáváš se spolu se mnou na cestu.

Vše, co tu najdeš, máš ode mne zdarma... vybrala jsem to, co ti  podle mne rozhodně pomůže na tvé cestě k životním změnám. Máš i moje svolení sdílet se svými přítelkyněmi

Nikdy není pozdě začít nějak jinak...