Jak vznikl eshop?

"Vánoční příběh"

Jsou Vánoce roku 2017. 

Trávím je s rodinou u mých rodičů v Klatovech na Šumavě, odkud pocházím. \"Pojď si se mnou ven zakouřit...\", říká jednoho večera můj starší syn Martin ( v té době ještě holdoval tomuto ohavnému zlozvyku). \"Já ale nekouřím\", odpovím s úsměvem. \"No ale společnost mi venku dělat můžeš, ne?\" Usoudím, že můžu, oblékneme si teplé bundy a vydáme se ven před dům.

Mám ten okamžik v paměti tak jasně, jako by to bylo dnes... černá noc, nebe plné hvězd a svěží mrazivý vzduch. Vnímám tu poklidnou a kouzelnou, všudypřítomnou vánoční atmosféru. Netuším, odkud se bere, ale o Vánocích ji cítím velmi silně. Cítím v duši klid a mír...

\"No a co plánuješ dál?\", vytrhne mne z rozjímání synova otázka. \"Myslím byznys ...\", dodá. V roce 2017 jsem vydala své knihy POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí a také RESTART. Obě se okamžitě rozlétly do světa, ke čtenářům. Zamyslím se... jsem spokojená, ale cítím na konci tohoto plodného roku i únavu. Pomyšlení, že bych se měla pustit do psaní další knihy, mi vlastně ani nedělá radost. Cítím, že potřebuji tak trochu \"dobít baterky\".

\"Vlastně ani nevím, zatím jsem o tom nepřemýšlela.\" Usměji se... \"Jenže bys asi měla směřovat někam dál, ne?\" Asi ano, říkám si v duchu. Chvíli tiše mlčíme, pozorujeme nebe plné hvězd a já si vychutnávám tu společnou, milou chvilku. Komu z vás již vylétly děti z hnízda, budete rozumět... 

\"Možná by se mi líbilo mít eshop...\" říkám, aniž bych spustila oči z hvězd.

Dnes

je 19.2. 2019. Venku za okny září obrovský, jasný měsíc. Je úplněk a to je skvělý den pro otevření mého vysněného eshopu. Ano, je to tak...

Tehdy o Vánocích jsme poté, co jsem nahlas pronesla své přání, spíše jen myšlenku, ještě dlouho stáli s mým milovaným synem Martinem pod tím hvězdnatým nebem a fantazírovali jsme o tom, jak by to bylo super mít eshop. Tehdy jsem vůbec netušila, jak to zrealizovat, ovšem vyslala jsem své přání do Vesmíru a bylo to stejné, jako když zasadíte semínko.

Je drobné a křehké a vy nevíte, jak to s ním dopadne... stejně o něj ale s láskou pečujete, zaléváte ho, netrpělivě vyhlížíte, až se ta maličká rostlinka jako zázrakem provrtá hlínou a spatří světlo světa. Pak ji dál zaléváte, okopáváte, třeba i hnojíte a vytrháváte plevel, aby tu drobnou rostlinku nezahubil a ona mohla vyrůst v něco krásného a velkého. 

To semínko byl můj eshop a dnes můžu s láskou říct, že jsem to dokázala. 

Co je mým záměrem?

 

" Když změníte způsob, jakým se díváte na věci, věci, na které se díváte, se změní."

 

PŘEJI SI, ABY VŠECHNY PŘEDMĚTY V TOMTO ESHOPU VNÁŠELY SVĚTLO A LÁSKU DO VAŠEHO ŽIVOTA!

 

Mým záměrem je, aby vše, co si zakoupíte, přineslo harmonii pro vaši duši, tělo i domov. Naleznete tu  harmonizační šperky, ochranné talismany, andílky, lapače snů,  doplňky pro domácnost, přírodní kosmetiku, knihy

NABÍDKU PRO VÁS BUDU POSTUPNĚ ROZŠIŘOVAT 🙂

Další naší myšlenkou bylo podpořit české autory knih a lidi, kteří ručně a s láskou vyrábějí různé předměty, protože v tom cítí své poslání.

U takových výrobků najdete označení, že se jedná o český handmade výrobek. Jeho zakoupením tak můžete sobě udělat radost a zároveň podpořit to, co vzniká tady u nás doma, v Čechách.

Zjistila jsem, že s některými handmade výrobci jsme naladění na stejnou vlnu a rozhodli jsme se pro bližší spolupráci. Čtěte dál pod označením

VIP PARTNEŘI 🙂 

 

Kdo pro vás balíčky s láskou připravuje?

\"\"

A KDO VYTVOŘIL TENHLE KRÁSNÝ ESHOP?

ERIKA ČÁKOROVÁ

www.erikacakorova.cz

  Jaroslava Šrámková

MÁTE PROBLÉM S DODÁNÍM ZBOŽÍ?

MÁTE  OTÁZKU?

PIŠTE NA

harmony@jaroslava-sramkova.cz

VIP PARTNEŘI

S radostí vám představuji lidičky, kteří to, co dělají, dělají s láskou a vnímají v tom určité poslání.

Šárka a Tomáš Balentovi

\"\"

   \"\"

Náramky s posláním 

ochranné talismany - ANDĚLCE

Projekt 

Světlo do života

Marcela Bryknarová

Projekt Klatovský anděl

MARCELKA O SOBĚ ŘÍKÁ...

Klatovské anděly už tvořím dlouho a do světa se jich rozlétlo už opravdu hodně. Svou tvorbu miluji a myslím, že je to vidět i cítit.  Nikdy jsem to neplánovala a dlouho jsem v mém životě netušila, že ze mně bude handmade tvůrce... moji andělé si mne našli prostě sami .

Nikdy jsem do nich nevkládala nic záměrně... žádné čáry a kouzla, žádná speciální energie, žádná magie... prostě se jen tvorbě otevřu skrz srdce a nechám vše plynout, nechám jen moje ruce v procesu - aby bylo tvořeno.  A vždy se do nich promítne přesně to,  co má, co podpoří prostor, kam anděl odlétá. 

 Mnoho lidí říká, že mají sílu, že je to z nich cítit, že je v nich něco víc, co je přesahuje a že je z nich cítit nová energie tvorby, která se na Zemi rodí.  A někteří píšou, že je jejich Klatovský anděl podpořil, v čem zrovna potřebovali nebo měli pocit, že jim nějakým způsobem pomohl.  Každý anděl je prostě symbol a promítnout do něj si můžeme cokoliv.  Já vím jistě jen jedno... že to prostě miluji a dělá mně to radost... tvorba samotná i všechno okolo a občas dokonce i navzdory všemu.

OSOBNÍ OCHRÁNCE "KLATOVSKÝ ANDĚL"

Napište mi na

harmony@jaroslava-sramkova.cz