OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ

aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců

Nejste se svým životem tak úplně SPOKOJENÉ ?

Máte pocit, že stojíte na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Cítíte, že potřebujete ZMĚNU?

Zároveň se BOJÍTE, že se nerozhodnete správně ?

Před několika lety jsem na tom byla ÚPLNĚ STEJNĚ !

Nechte se tedy INSPIROVAT mým příběhem...

"Když si něco doopravdy přeješ, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."

PAULO COELHO

Co o eBooku říkají

Jarčin e-book jsem přečetla jedním dechem. Je to velmi silný a intimní příběh, ze kterého chvílemi i mrazí. V té malé holčičce jsem poznávala i sebe...Od rodičů jsem byla vychovávána podobně. Přijde mi, že tehdy to byl asi nějaký "předepsaný" model rodičovství...:-) Je fajn, že Jarka našla sebe samu, že dělá konečně to, co ji baví a naplňuje a že žije život naplno! Věřím, že dokáže spoustě lidem ukázat správný směr při cestě z nesnází. Je takovým světýlkem na konci tunelu...Přeji hodně moc štěstí na nové cestě! 🙂
OLGA ŠEBESTOVÁ
Jarko, děkuji za Váš e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem. Jste silná žena se silným příběhem, máte můj obdiv. Chvílemi jsem si připadala, že mi píšete ze srdce. Přeji hodně úspěchů a síly na další cestě.
MICHAELA HOLINSKÁ
Tento eBook bych všem velmi doporučila. Je to krásně sepsaná, "zpověď" ženy, která zažila dobré i zlé, ale na život nezanevřela. Určitě všem čtenářům přinese nejen krásné pohlazení na duši díky své velmi dobře sladěné barevnosti, ale i moudrost, kterou autorka do eBooku vnesla.
HANA PAPICOVÁ

NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT NĚJAK JINAK...