"Zaměňte očekávání za vděčnost a váš svět se rázem změní. "

Tony Robbins

Balzám pro duši...

v lékárně totiž žádnou mast na duši nekoupíteona péči potřebuje.

Ocitli jste se na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE?

Váš život se OBRÁTIL VZHŮRU NOHAMA?

Začínáte znovu OD ZAČÁTKU?

Cítíte se OSAMĚLÍ a je to TĚŽKÉ?

Já sama jsem prošla velkým ŽIVOTNÍM RESTARTEM  a všechno tohle znám...

VY TÍM SAMI PROCHÁZET NEMUSÍTE.

Mám pro vás zápisník s  jednoduchou technikou, která sice nevyřeší všechny vaše problémy, ale pomůže vám odrazit se ode dna a cítit se líp!

 

Deník vděčnosti

Již před před nějakou dobou  jsem vytvořila mini eBook stejného jména (možná, že k některým z vás se dostal...). Co mne na ten nápad přivedlo?

Během mého životního RESTARTU, kdy jsem celý svůj život otočila vzhůru nohama, měla jsem často pocit, že se mi nedaří v mnoha oblastech mého života. Cítila jsem se nespokojená a frustrovaná... jeden moudrý muž, který mne provázel na mé cestě ke změně, mi tehdy řekl - klíčem k hojnosti (a nemyslím jen finanční...) je VDĚČNOST.

Já jsem na to nikdy nezapomněla a snažím se tím řídit. Přiznám se bez mučení - některé dny mi to jde líp, některé hůř...

\"\"

Seznámila jsem se s jednoduchou, ale velmi účinnou technikou. Určitě nevyřeší okamžitě všechny vaše problémy, ale může vám pomoci začít se postupně cítit o něco lépe. A čím lépe se cítíme, tím víc máme energie pro to,abychom dokázali něco ve svém životě změnit.

To, jak se cítíme, je vždycky jen naše volba. I když je docela těžké tohle přijmout. Můžeme se stále dokola litovat, stěžovat si, co vše nám nejde, co nemáme... a nebo - můžeme zkusit hledat a oceňovat to, co nám jde, co jsme již dokázali, co vše máme. 

V mém mini eBooku jsem popsala úplně jednoduchou techniku, kterou se snadno naučí používat každý, kdo bude opravdu chtít. Může se stát i součástí vašeho života - dostanete ji ode mne jako dárek k tištěnému deníčku  - a ukáže vám způsob, jak v životě cítit vděčnost.  

Teď mne napadlo vytvořit takový

\" DENÍK VDĚČNOSTI pro pokročilé...\"  

\"\"

A K ČEMU VÁM TAKOVÝ DENÍK BUDE?

VŠICHNI SE CHCEME CÍTIT V ŽIVOTĚ SPOKOJENÍ A ŠŤASTNÍ - není to ale tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo.Někdy dokonce už máme plán, jak tohoto stavu chceme dosáhnout. Jenže život nám často staví do cesty různé překážky a nástrahy... prostě vše neběží úplně podle našich představ. A my se můžeme začít cítit všelijak, jen ne spokojeně a šťastně.

Vidíme pak v našem životě hlavně to negativní. Připadáme si neúspěšní, neschopní, nevěříme si, zlobíme se na sebe, možná nás pronásledují pocity viny...   

V období velkých životních změn je to docela přirozené a je v pořádku, že nejsme pořád usměvaví a pozitivní... jenomže POZOR! Čemu dáváme příliš pozornosti, to sílí.  Bylo by tedy lepší být spíše pozitivní a to se snadněji řekne než udělá...

\"\"

A PRÁVĚ PROTO VZNIKL TENHLE TIŠTĚNÝ ZÁPISNÍK...

Na každý týden v roce jsem vybrala jeden citát, který mne osobně nějak ovlivnil, a přidala jsem k němu i myšlenku, poselství, které se v něm skrývá. Pro každý týden máte i prázdné místo, kam si můžete zapisovat.

A co byste měli psát? Zamyslete se nad poselstvím, které citát obsahuje. Zkuste najít, zda jste již někdy ve svém životě něco takového udělali, zvládli, a co vám to přineslo, jak jste se přitom cítili. Postupně tím posílíte pocit vděčnosti nad tím, co jste vše již dokázali - namísto přemýšlení o tom, co jste udělali špatně. 

NA ZAČÁTKU DENÍKU NAJDETE  PODROBNÝ NÁVOD, JAK S NÍM PRACOVAT

a jako dárek dostanete ještě mini eBook DENÍK VDĚČNOSTI, kde se naučíte jednoduchou techniku - můžete ji  používat každý den v roce 🙂 

\"\"

Prvním krokem ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde jste...

CENA DENÍKU VDĚČNOSTI

je 150 Kč + poštovné 

"Vyžaduje to úsilí nenechat se pronásledovat tím, co nebude, ale raději být vděčný za to, co bylo a je."

Jandy Nelson

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

Jsem autorkou eBOOKU a knížky POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO? aneb na slovíčko s nemocí... , RESTART a také eBooku OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců. Vytvořila jsem zápisník DENÍK VDĚČNOSTI a pomáhala na svět NEKONEČNÉMU PLÁNOVAČIjehož autorkou je moje kamarádka Erika.