Cesta do hlubin ženské duše... sebepoznávací prožitková cesta ženy

Jemný životní restart v ženské energii pro všechny ženy, které mají málo životní energie a necítí radost.

Možná si teď říkáš...

Jak může tento online program pro ženy změnit právě můj život?

 

Co vlastně získám s pomocí sebepoznávacích prožitkových  technik, rituálů a vizualizací?

 

Jak může nějaká jiná žena - průvodkyně - vědět, co zrovna já - právě tady a teď - nejvíc potřebuji?

Super otázky, moje milá... na tu poslední ti odpovím hned - nikdo jiný nemůže vědět, co je nejlepší právě pro tebe... k tomu jsou úžasné sebepoznávací techniky - a s tímto záměrem jsem pro tebe tento program tvořila - skrze tvé vlastní prožitky poznáš sama sebe a budeš vědět, co už v životě dál nechceš a co naopak potřebuješ.

 

Navážeš kontakt se svým tělem, smysly, emocemi, pocity a navrátíš do života více životní energie a radosti .

Díky prožitkům se propojíš s tvou ženskou duší - ona ví úplně nejlíp, co právě teď v životě nejvíc potřebuješ.

Najdeš a odstraníš to, co tě v životě brzdí, ujasníš si, co chceš a co ne.

Jsi unavená, bez energie a necítíš životní radost?

 

Je tvůj život spíše přežívání ze dne na den než radostné prožívání ?

 

Víš, že tak, jak jsi žila doteď, už dál žít nechceš?

 

Cítíš, že doba "silných" žen, které vše samy dokonale zvládají a myslí víc na ostatní než na sebe, už je pryč?

 

Chybí ti ženské propojení, vzájemné sdílení, podpora a sounáležitost?

 

Pak je tenhle léčivý, prožitkový program právě pro tebe, i na tobě záleží...každá žena si zaslouží a potřebuje tu nejlepší péči,aby mohla dávat a zářit - dopřej si ji i ty!

Zavři teď na malou chvíli oči a představ si sama sebe, jak stojíš na křižovatce. Pomalu se otáčej dokola... vidíš spoustu cest. Každá je jiná, přesto mají jedno společné - žádné z nich nevidíš na konec. Po chvilce se ti každá z nich ztratí v dálce. Vůbec nevíš, kterou z nich se vydat, je jich tolik! Možná ucítíš strach, úzkost, paniku, pochybnosti... nebo třeba zmatek, bezradnost, osamělost. Možná začneš plakat a budeš mít pocit, že se prostě nedokážeš rozhodnout.

Jediná cesta, o které víš, kam vede, je ta, po které jsi došla až sem. Otoč se a pozoruj ji... představ si, že by ses po ní vydala zpátky, do jistoty. Dej si čas... Pokud cítíš, že vracet se tam už v žádném případě nechceš, obrať se zpátky. Zhluboka se nadechni a..... OTEVŘI OČI.

 

Divíš se, proč jsem ti nepomohla vybrat tu správnou cestu? Řeknu ti proč...

TU SPRÁVNOU CESTU SI MUSÍŠ VYBRAT SAMA!

Pro každého z nás je totiž ta \"správná\" cesta úplně jiná. Zní to jednoduše - ve skutečnosti to ovšem tak snadné není... Z vlastní zkušenosti a díky tomu, že se mnou řada žen sdílí své příběhy, jsem si uvědomila proč. Problém je v jedné věci...

VÍME JISTĚ, ŽE CHCEME DÁL ŽÍT JINAK.

Ovšem ve chvíli, kdy se ocitneme na životní křižovatce, nemáme úplně jasnou představu, jak přesně by ten náš nový, jiný život měl vypadat. Prostě jen cítíme, že musíme něco udělat... A tak se často vrhneme po hlavě do změn. Odejdeme ze zaměstnání. Opustíme vztah. Změníme přátele, koníčky nebo účes. Odstěhujeme se na druhý konec světa.

A ONO TO NEFUNGUJE...

Nejsme najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, doopravdy spokojení a šťastní. Ale proč? Když jsme se rozhodli vzít život do vlastních rukou, sebrali jsme odvahu a pustili se do změn... proč to nefunguje?

 

Pokud si nejprve neuděláme pořádek v našem vnitřním světě, změny ve vnějším světě nemohou fungovat.

Zkrátka - pokud naše rozhodnutí ke změně nevychází přímo z hlubin naší duše, nebude tohle to pravé ořechové... jak se říká u nás doma.  A právě proto vznikl tenhle program.

Cesta do hlubin ženské duše

Žena v harmonii...restartuj jemně svou ženskou energii - proč a jak ti pomůže jemný životní restart?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsi žena, která...

 • cítí, že potřebuje radikálně změnit svůj život?
 • tak, jak žije teď, už dál žít nemůže a nechce?
 • má trápení na těle i na duši?
 • hledá, kdo vlastně je, co potřebuje a co chce?
 • chce žít jinak, ale nemá vůbec představu jak?
 • má zraněnou duši?
 • je unavená svým vlastním životem?
 • cítí prázdnotu a nevidí smysl svého života?
 • je osamělá, smutná, vyčerpaná, bez energie a radosti ze života?
 • má strach, jak sama změny zvládne?
 • nemá odvahu se do změn pustit?

V tom případě na nic nečekej a vstup do programu!

Pokud se nepohneš, zůstaneš vždy stát na stejném místě...

Již několik let inspiruji a podporuji (nejen) ženy na jejich cestě k životním změnám... a mým záměrem je

UKÁZAT VÁM, ŽE ŽIVOT MŮŽEME MÍSTO PŘEŽÍVÁNÍ DOOPRAVDY PROŽÍVAT

\"\"

Když procházíme obdobím životních změn, nebývá to jednoduché a můžeme si připadat osamělí . Ve svém \"novém životě\" bychom rádi byli spokojení a šťastní. Cesta k tomuto cíli může být ovšem docela dlouhá a trnitá. Jdeme a jdeme a cesta před námi je pořád v mlze a konec v nedohlednu...

Moc dobře to znám, protože jsem si tím sama prošla.

Zpočátku se mi zdálo, že se můj život rozpadl na milión kousků, které už nikdy nepůjdou slepit dohromady . Cestou jsem ovšem zjistila tohle ... když se náš život obrátí vzhůru nohama, může to být příležitost uvidět svět z jiné perspektivy.

Posbírala jsem tedy střípky a vytvořila z nich mozaiku mého nového života  - a moc ráda bych vás inspirovala, abyste si i vy vytvořili svou vlastní životní mozaiku...

\"\"

A PRÁVĚ PROTO VZNIKL TENHLE PROŽITKOVÝ PROGRAM...

některé věci prostě hlavou nevymyslíš, musíš je prožít a procítit!

\"\" 

Co nás čeká na společné cestě

Prvním krokem ke změně je rozhodnutí nezůstat tam, kde jste...

1. týden

Než se vydáme na jakoukoliv cestu, je potřeba si předem připravit vše, co budeme potřebovat. Nebojte se, "balení" nebude složité. Zvládnete ho snadno. V tomto týdnu na vás také čeká první, opravdu speciální rituál - slíbila jsem vám, že tenhle program bude prožitkový 🙂 - a ten vám pomůže otevřít se změnám. 

2. týden

Moc bych chtěla změnit svůj život, ale mám strach, nemám odvahu... tuhle větu jsem od žen slyšela nebo četla již mnohokrát. Proto začneme s tímto tématem. Bude se vám hodit i v případě, že již nějakou změnou procházíte. I během cesty se nám může snadno stát, že přijde strach a opustí nás odvaha.

3.týden

Vděčnost je klíčem k hojnosti, životní radosti a také energii. Jistě se shodneme, že  to jsou věci, které si v životě přejeme mít. Cítit vděčnost v době, kdy se můj život rozpadá na kusy, může být ovšem docela náročné - proto se naučíte jednoduché techniky, které vám mohou zásadním způsobem pomoci načerpat energii a sílu, která je na cestě k životním změnám tak potřebná. 

4.týden

Pro ostatní bych se rozdala, oni si toho ale vůbec neváží a láska se ke mně nazpátek nevrací... znáte to? Mám otázku - kolik lásky a péče věnuješ sama sobě? Dáváme své potřeby a touhy na poslední místo - vždyť nejsme sobecké. Kolik úcty máš sama pro sebe? Kritizujeme a podceňujeme se kudy chodíme, trápí nás pocity viny. V tomto týdnu necháme stranou ostatní a začneme samy u sebe. A neboj se... nebudu ti říkat, měj se ráda taková, jaká jsi a hotovo. Dobře vím, že takhle snadné to není

5. týden

Negativní myšlenky ti nikdy nepřinesou pozitivní život... tato moudrost na nás v různých obměnách útočí ze všech stran. Skrývá se v ní jedna past - je samozřejmě pravdivá. Jak to mám ale udělat v době, kdy se můj život rozpadá na kousky? Bojíme se nebýt pozitivní a sluníčkové, takže raději každou i jen malinko negativní myšlenku či pocit okamžitě potlačíme. Ono to temné ovšem nezmizí... hromadí se to uvnitř nás. V tomto týdnu se podíváme, co s tím.

6.týden

Už jsme společně udělaly kus práce ve vnitřním světě a je čas na jedno náročné téma - odpuštění. Neseme si životem různá zklamání, křivdy, zranění a bolesti. Sama dobře vím, jak je těžké nechat to být, nechat to za sebou a jít dál. Pokud ale zůstáváme uvězněné v minulosti, nemůžeme se rozběhnout dopředu, do nového života. Odpuštění je klíč, jak s láskou říci sbohem minulosti a vítej budoucnosti. Čeká nás jeden velmi silný rituál.

7.týden

V tomto týdnu se rozloučíme... shrneme si nejdůležitější poselství tohoto programu. Na rozdíl od předchozích týdnů vás čeká jen jeden úkol - ovšem dlouhodobý :). Již budete mít nástroje, takže si na něm můžete pracovat samy v tempu, které vám bude vyhovovat. 

Sebepoznávací prožitkový program pro ženy, které chtějí navrátit do života více životní energie a radosti. Ve videu vám o něm povím víc, také o tom, pro koho je program vhodný, jak a v čem by mohl pomoct změnit zrovna tvůj život a k čemu vám vlastně budou sebepoznávací prožitkové techniky 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prožitkový bonus k obsahu programu

 

Každý týden vás, milé ženy, čeká ještě bonus- ve formě vizualizace - 4 ze série Sebeláska je péčí, která duši i tělo léčí a 3 ze série Otevírám se životu v luxusu. Na závěr kurzu pak ještě ode mne dostanete speciální meditaci Posvátné tělo.

Čekají nás také 2 online setkání přes ZOOM - seznamovací v prvním týdnu kurzu, abychom se poznaly. A poslední týden rozlučkové, abychom společně oslavily, kam jsme se posunuly. Na každém setkání budeme mít speciální aktivační vizualizaci pro odevzdání starého a otevření se novému za pomoci živlů!

Máte se na co těšit!

 

Cena programu je 8 888 Kč.

Vánoční cena programu pro ty z vás, kterým jejich duše hneď teď řekne Ano, je nyní 

7 777 Kč... a ještě dostanete dárek

Jsem Tvůrkyní vlastního života - prožitkový sebepoznávací program se 7 workshopy v hodnotě

3 333 Kč - začneme ho společně v pondělí 3.1.2022 ve fb skupině.

 

Hodnota bonusu ve formě 8 vizualizací je 2 664 Kč , 2 společných online kruhů se speciální aktivační meditací je 1 776 Kč.

 

Brány kurzu jsou otevřeny, neváhej a vstup...bude to jemné i silné zároveň - léčivé i transformační!

 

Hodnota programu včetně bonusů a mini programu je 16 661Kč - pro tebe nyní vše za 7777 Kč.

 

Číslo 7777 je velmi speciální.

Patří mezi "andělská čísla" a upozorňuje nás na to,  že

JSME PODPOROVANÉ VE ZHMOTNĚNÍ NAŠICH ZÁMĚRŮ, PŘÁNÍ, SNŮ...prostě toho, co si v životě přejeme prožívat.

Toto poselství se pro program CESTA DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE podle mne dokonale hodí!

.

Pokud s tebou tedy témata programu rezonují - NEVÁHEJ A VSTUP -

ZAČÍNÁME V PONDĚLÍ 17.1.2022 - PŘÍSTUP DO KURZU TI PŘIJDE RÁNO V 10 HODIN MAILEM. DOSTANEŠ TAKÉ POZVÁNKU DO FB SKUPINY, KDE SE BUDEME POTKÁVAT.

A PO UHRAZENÍ KURZU ODE MNE DOSTANEŠ EMAIL, KDE TI VŠE JEŠTĚ PODROBNĚ VYSVĚTLÍM. 

Přístup získáš navždy, ke všemu se tedy budeš moct kdykoliv vracet. 

Potřebuji program Cesta do hlubin ženské duše!

Co pro tebe můžu udělat jako průvodkyně?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsem průvodkyní žen na jejich cestě do hlubin ženské duše. Pomocí léčivých sebepoznávacíc prožitkových kurzů, workshopů, meditací, ženských kruhů a rituálů propojuji ženy s jejich duší a pomáhám navracet do jejich života více životní energie a radosti. 

Něco málo o mně...

Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému.

V roce 2014 jsem prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé.

Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Jedině tak můžeme svůj život opravdu žít.

SAMA NEUSTÁLE PEČUJI O SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT

a díky tomu mám lepší porozumění pro to, co ženská duše potřebuje. Mám ráda prožitkové metody ( především konstelační metody, EFT, meditace a vizualizace, rituály, ženské kruhy...).

Jsem též spisovatelka a zakladatelka HARMONY - eshopu, který má duši...

Vše jsem propojila v projektu ŽENA V HARMONII... restartuj jemně svou ženskou energii.